Xocalı soyqırımının iyirmi üçüncü ildönümü



Yüklə 189.97 Kb.
tarix28.04.2017
ölçüsü189.97 Kb.
Bakı Şəhər Mədəniyyət və Turizm İdarəsinin və şəbəkəsinə daxil olan mədəniyyət müəssisələrinin Xocalı soyqırımının iyirmi üçüncü ildönümü”

ilə əlaqədar




Müəssisənin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

Bakı Şəhər Mədəniyyət və Turizm İdarəsi

“Tarixi salnaməmizin qanlı faciəsi” adlı tədbir

25 fevral

Saat 12:00



Şüvəlan qəsəbə Mədəniyyət evi

TƏDBİRLƏR PLANI

Kitabxanalar



Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

Nəsimi rayon MKS filiallar ilə birgə

“Unudulmayan tarix” adlı sərgi

21-26 fevral

Kitabxana

2

1 saylı filial

“Haqqın səsi batan deyil” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

3

2 saylı filial

“XX əsrin ən dəhşətli faciəsi” adlı söhbət

21-26 fevral

Kitabxana

4

4 saylı filial

“Laylay Xocalım laylay” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

5

X.R.Ulutürk adına kütləvi kitabxana

“Tarixin faciəsi” adlı sərgi –dəyirmi masa

22-26 fevral
25 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

6

Səbail rayon MKS


“Xocalı harayı” adlı məruzə

25 fevral

Saat 11:00



Kitabxana

7

2 saylı filial

“Əsrin faciəsi” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

8

4 saylı filial

“Bəşər tarixinin qanlı səhifəsi” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

9

6 saylı filial

“Susmayan qan yaddaşı” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

10

N.Hikmət adına uşaq kitabxanası

“Xocalıya ədalət” adlı sərgi-məruzə

20-26 fevral
26 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

11

M.Ə.Sabir adına Mərkəzi Şəhər kitabxanası

“26 fevral- Xocalı soyqırımı günüdür” adlı sərgi-söhbət

20-26 fevral
26 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

12

Yasamal rayon MKS

“Xocalını unutmayaq” adlı sərgi və dəyirmi masa

20-26 fevral
26 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

13

1saylı filial

“Xocalı fəryadı” adlı sərgi

17-26 fevral

Kitabxana

14

2 saylı filial

“Laylay Xocalım laylay” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

15

3 saylı filial

“26 fevral- Xocalı soyqırımı günüdür” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

16

4 saylı filial

“Xocalı qan yaddaşım” adlı sərgi

17-26 fevral

Kitabxana

17

Sabunçu rayon MKS 

“Qan yaddaşımız- Xocalı” adlı sərgi

20-26 fevral


Kitabxana

18

3 saylı filial

“26 Fevral- Xocalı faciəsi” adlı söhbət

25 fevral

Saat 13:00



Kitabxana

19

5 saylı filial

“Xocalı harayı” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

20

6 saylı filial 9 saylı filial ilə birgə

“Əsrin faciəsi” adlı söhbət

25 fevral

Saat 12:00



6 saylı filial

21

7 saylı filial

“İnsanlığa qarşı cinayət” adlı sərgi-tədbir

20-26fevral
25 fevral

Saat 15:00



Kitabxana

22

8 saylı filial

“Bir qəlbin harayı” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

23

10 saylı filial

“Qarabağ müharibəsinin ən qəddar səhifəsi” adlı tədbir

25 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

24

11 saylı filial

“ 26 Fevral - Xocalı soyqırımı” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

25

12 saylı filial

“Xocalıya ədalət” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

26

M.Dilbazi adına uşaq kitabxanası

“26 Fevral – faciəli tariximiz” adlı sərgi-söhbət

21-26 fevral
26 fevral

Saat 13:00



Kitabxana

27

M.Şəhriyar adına uşaq kitabxanası

“Xocalının taleyi” sərgi-tədbir

19-26 fevral
26 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

28

Suraxanı rayon MKS

“XX əsrin dəhşətli cinayəti” adlı tədbir

25 fevral

Saat 11:00



Kitabxana

29

1 saylı filial

“Xocalıya ədalət, insanlığa cəsarət” adlı tədbir

22 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

30

2 saylı filial

“Qanlı faciə” adlı sərgi

17-26 fevral

Kitabxana

31

3 saylı filial

“Xocalının kədəri və fəryadı” adlı məruzə-sərgi

18-26 fevral
25 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

32

4 saylı filial

“Xocalı fəryadı” adlı dəyirmi masa və sərgi

17-26 fevral


25 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

33

5 saylı filial

“Qan rəngində ağ gecə” adlı tədbir-sərgi

17-26 fevral
25 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

34

Binəqədi rayon MKS

“Qan yaddaşımız” adlı tədbir və sərgi

23-26 fevral
26 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

35

1 saylı filial

“Xocalı qətliamı” adlı tədbir-sərgi

22-26 fevral
26 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

36

2 saylı filial

“Xocalıya ədalət –Qarabağa azadlıq” adlı sərgi- söhbət

22-26 fevral
26 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

37

3 saylı filial 4 saylı filial ilə birgə

“Xocalıda terrorizm” adlı sərgi- söhbət

22-26 fevral
26 fevral

Saat 12:00



4 saylı filial

38

5 saylı filial

“Qarabağ müharibəsinin ən qəddar səhifəsi” adlı sərgi-söhbət

22-26 fevral
26 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

39

6 saylı filial

“Xocalı soyqırımı uşaqların gözü ilə” adlı tədbir-sərgi

22-26 fevral
26 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

40

Qaradağ rayon MKS

“Xocalı fəryadı” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

41

1 saylı filial

“Xocalı harayı” adlı sərgi

11-26 fevral

Kitabxana

42

2 saylı filial

“Xocalı soyqırımı” adlı tədbir-sərgi

20-26 fevral
25 fevral

Saat 13:00



Kitabxana

43

3 saylı filial

“Vətən torpaqları bizi gözləyir” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

45

5 saylı filial

“Xocalı soyqırımı günü” adlı tədbir-sərgi

21-26 fevral
26 fevral

Saat 11:00



Kitabxana

46

6 saylı filial

“Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 11:00



Kitabxana

47

7 saylı filial

“Xocalı soyqırımı” adlı sərgi

21-26 fevral

Kitabxana

48

8 saylı filial

“Xocalı soyqırımı” adlı söhbət-sərgi

20-26 fevral
23 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

49

Xətai rayon MKS 

“Qarabağın şəhid sonası - Xocalı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

50

2 saylı filial

“Qoyma təzələnsin Xocalı dərdim”adlı sərgi

19-26 fevral

Kitabxana

51

3 saylı filial

Məhkum olunmuş Xocalı” adlı söhbət

24 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

52

4 saylı filial

“Məhv olunmuş Xocalım” adlı sərgi

18-24 fevral

Kitabxana

53

Nizami rayon MKS

“Harayı göylərə çatan Xocalı” adlı söhbət

26 fevral

Saat 13:00



Kitabxana

54

1 saylı filial

“XX əsrin faciəsi” adlı sərgi

21-26 fevral

Kitabxana

55

2 saylı filial

“Xocalı – xəyanət nidası” adlı söhbət

25 fevral

Saat 13:00



Kitabxana

56

3 saylı filial

“Xocalı sızlayan yaddaşımız” adlı sərgi

21-26 fevral

Kitabxana

57

4 saylı filial

“Bu yara qaysaq bağlamaz” adlı sərgi

21-26 fevral

Kitabxana

58

5 saylı filial

“Bizi yaşadan həsrətdir” adlı sərgi

21-26 fevral

Kitabxana

59

M.Ə.Sabir adına kütləvi kitabxana

“Sönməyən atəş” adlı ədəbi bədii gecə

25 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

60

Xəzər rayon MKS

“Xocalıya ədalət” adlı dəyirmi masa

26 fevral

Saat 13:00



Kitabxana

61

1 saylı filial

“Xocalı soyqırımını unutmayaq və unutdurmayaq” adlı sərgi

20-26 fevral





Kitabxana

62

3 saylı filial

“Sözün bitdiyi an” adlı sərgi-söhbət

20-26 fevral
26 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

63

4 saylı filial

“Salam Xocalı dərdim” adlı sərgi

20-26 fevral


Kitabxana

64

5 saylı filial

“Xocalı - əsrimizin qanlı soyqırımı” adlı sərgi

20-26 fevral


Kitabxana

65

6 saylı filial

“Tarixin bağışlamayacağı qanlı cinayət” adlı dəyirmi masa

26 fevral

Saat 14:00




Kitabxana

66

7 saylı filial

“Qan yaddaşımız - Xocalı” adlı sərgi

20-26 fevral

Kitabxana

67

Pirallahı rayon kütləvi kitabxana

“XX əsrin faciəsi – Xocalı faciəsi” adlı dəyirmi masa

24 fevral

Saat 12:00



Kitabxana

68

Nərimanov rayon MKS

“XX əsrin böyük faciəsi” adlı ədəbi-bədii gecə

26 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

69

1 saylı filial

“Xocalı əsrin vəhşi əsəri” adlı sərgi-söhbət

19-26 fevral
26 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

70

2 saylı filial

“Xocalı –qanı axan yaramız” adlı sərgi-söhbət

19-26 fevral
26 fevral

Saat 14:00



Kitabxana

Mədəniyyət evi və klublar



Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

A.M.Şərifzadə adına Mədəniyyət Mərkəzi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı dəyirmi masa

24 fevral

Saat 14:00



Mədəniyyət Mərkəzi

2

Əmircan qəsəbə mədəniyyət evi

“Xocalı harayı” adlı tədbir

23 fevral

Saat 14:00



Mədəniyyət evi

3

Zığ qəsəbə mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

24 fevral

Saat 13:00



65 saylı tam orta məktəb

4

Bibiheybət qəsəbə mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı ədəbi- bədii gecə

25 fevral

Saat 12:00



Mədəniyyət evi

5

Xoca-Həsən qəsəbə klubu

“Laylay Xocalım laylay” adlı tədbir

26 fevral

Saat 13:00



103 saylı tam orta məktəb

6

Kürdəxanı qəsəbə mədəniyyət evi

“Laylay Xocalım laylay” adlı tədbir

25 fevral

Saat 11:00



113 saylı tam orta məktəb

7

Binə qəsəbə Mədəniyyət Mərkəzi

“Anaların fəryadı” adlı kompozisiya

26 fevral

Saat 14:00



117 saylı tam orta məktəb

8

Xətai rayon Mədəniyyət Mərkəzi

“Xocalı harayı” adlı tədbir

25 fevral

Saat 12:00



249 saylı tam orta məktəb

9

Zirə qəsəbə Mədəniyyət Mərkəzi

“Qəddarlığın son həddi” adlı rəsm sərgisi

26 fevral

Mədəniyyət Mərkəzi

10

Ə.Paşayev adına mədəniyyət evi

“Xocalısız keçən günlər” adlı tədbir

25 fevral

Saat 14:00



71 saylı tam orta məktəb

11

A.R.Qobustanlı adına mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 12:00



223 saylı tam orta məktəb

12

Müşfiqabad qəsəbə mədəniyyət evi

“Xocalıya gedən yol” adlı tədbir

26 fevral

Saat 14:00



Mədəniyyət evi

13

Səngəçal qəsəbə mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 11:00



Mədəniyyət evi

14

Badamdar qəsəbə mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

25 fevral

Saat 13:00



Mədəniyyət evi

15

Ş.Ələkbərova adına mədəniyyət evi

“26 Fevral-Xocalı soyqırımı” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

24 fevral

Saat 13:00



Mədəniyyət evi

16

Nizami rayon Mədəniyyət Mərkəzi

“Xocalı fəryadı” adlı tədbir

25 fevral

Saat 12:00



Nizami rayon 328 saylı tam orta məktəb

17

Şağan qəsəbə klubu

“Xocalım, ay Xocalım” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

25 fevral

Saat 14:00



124 saylı tam orta məktəb

18

Nizami adına Mədəniyyət Mərkəzi

“Yaddan çıxmayan tarix” adlı görüş

25 fevral

Saat 12:00



124 saylı tam orta məktəb

19

H.Sarabski adına mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

26 fevral

Saat 13:00



Mədəniyyət evi

20

R.Axundov adına mədəniyyət evi

“Bir ailənin faciəsi” adlı tamaşa

25 fevral

Saat 15:00




Mədəniyyət evi

21

İ.Əbilov adına Mədəniyyət Mərkəzi

“Xocalı fəryadı” adlı tədbir

25 fevral

Saat 12:00



1 saylı tibb kolleci

22

V.Məmmədov adına mədəniyyət evi

“Xocalı faciəsi unudulmazdır” adlı tədbir

26 fevral

Saat 14:00



Mədəniyyət evi

23

Binəqədi Mərkəzi mədəniyyət evi

“Bizi gözləyən şəhər - Xocalı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Mədəniyyət evi

24

Qala qəsəbə klubu

“Xocalı faciəsi unudulmazdır” adlı tədbir

26 fevral

Saat 14:00



Klub

25

Türkan qəsəbə Mədəniyyət Mərkəzi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

25 fevral

Saat 13:00



Mədəniyyət Mərkəzi

26

Ramana qəsəbə mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 13:00



198 saylı orta məktəb

27

H.Abbasov adına mədəniyyət evi, Bilgəh qəsəbə mədəniyyət evi və Nardaran qəsəbə klubu birlikdə

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı dəyirmi masa

25 fevral

Saat 12:00



H.Abbasov adına mədəniyyət evi

28

Pirşağı qəsəbə mədəniyyət evi

“Xocalı qan yaddaşımız” adlı tədbir

26 fevral

Saat 11:00



Mədəniyyət evi

29

M.Ə.Sabir adına Balaxanı qəsəbə mədəniyyət evi

“Unudulmaz yaramız - Xocalı” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

24 fevral

Saat 17:00




Mədəniyyət evi

30

Mərdəkan Mədəniyyət Sarayı

“Xocalı harayı” adlı tədbir

25 fevral

Saat 13:00



Mədəniyyət evi

31

M.A.Əliyev adına mədəniyyət evi

“Xocalı qan yaddaşımız” adlı tədbir

25 fevral

Saat 12:00



Mədəniyyət

evi


32

Q.Abbasov adına Mədəniyyət Sarayı

“Xocalı harayı” adlı ədəbi-bədii kompozisiya

25 fevral

Saat 12:00




Mədəniyyət

Sarayı


33

V.Mustafazadə adına Mədəniyyət Mərkəzi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Mədəniyyət

Mərkəzi



34

Gürgən mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı sərgi

17-26 fevral

Mədəniyyət

evi


35

M.Ə.Sabir adına Bülbülə qəsəbə mədəniyyət evi S.Bəhlulzadə adına Mədəniyyət Sarayı ilə birgə

26 Fevral-Xocalı soyqırımına həsr olunmuş tamaşa

25 fevral

Saat 12:00



Səttar Bəhlulzadə adına Mədəniyyət Sarayı

36

Korgöz qəsəbə mədəniyyət evi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

25 fevral

Saat 14:00



Mədəniyyət evi

37

Çeyildağ qəsəbə klubu

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Klub

38

Ə.Əmirov adına Mədəniyyət Sarayı

“Xocalı harayı” adlı tədbir

26 fevral

Saat 11:00



Mədəniyyət Sarayı

39

“8 Mart” adına mədəniyyət evi

“Əsrin faciəsi” adlı dəyirmi masa

23 fevral

Saat 11:00



Mədəniyyət evi

Heydər Əliyev Mərkəzləri, muzeylər



Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

C.Cabbarlının ev muzeyi

26 fevral-Xocalı soyqırımı ilə əlaqədar ziyarət

26 fevral

Saat 12:00



“Xocalı Soyqırımı” abidəsi

2

Yasamal rayon Heydər Əliyev Mərkəzi

Xocalı soyqırımına həsr olunmuş tədbir

21 fevral

Saat 15:00



Mərkəz

3

Qaradağ rayon Heydər Əliyev Mərkəzi

“Xocalıya ədalət kompaniyası- III” adlı beynəlxalq konfrans

24 fevral

Saat 11:00



Mərkəz

4

N.Nərimanovun xatirə muzeyi

Xocalı soyqırımına həsr olunmuş tədbir

23 fevral

Saat 12:00



190 saylı tam orta məktəb

5

Suraxanı rayon Heydər Əliyev Mərkəzi

Xocalı soyqırımına həsr olunmuş tədbir

25 fevral

Saat 11:00



Mərkəz

6

M.S.Ordubadinin xatirə muzeyi, Azərbaycan Dövlət Din tarixi muzeyi ilə birgə

“Əsrin faciəsi” adlı tədbir

24 fevral

Saat 13:00



Muzey

Uşaq musiqi və incəsənət məktəbləri



Mədəniyyət müəssisəsinin adı

Tədbirin adı

Tarix və saat

Keçiriləcəyi

yer

1

3 nömrəli Uşaq İncəsənət Məktəbi

“Xocalı faciəsi” ilə bağlı məruzə-sərgi

24 fevral

Saat 12:00



Məktəb

2

4 nömrəli Uşaq İncəsənət Məktəbi

“Əsrin faciəsi”adlı sərgi-mühazirə

26 fevral

Saat 14:00



Məktəb

3

5 nömrəli Uşaq İncəsənət Məktəbi

“Xocalı Soyqırımı” adlı tədbir

25 fevral

Saat 14:00



Məktəb

4

4 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr edilmiş tədbir

25 fevral

Saat 12:00



Məktəb

5

17 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr edilmiş ədəbi-bədii gecə

26 fevral

Saat 14:00



Məktəb

6

24 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

Xocalı soyqırımı ilə bağlı tədbir

26 fevral

Saat 16:00



Məktəb

7

Ə.Bədəlbəyli adına 23 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş anım tədbiri

26 fevral

Saat 15:00



Məktəb

8

R.Babayev adına 25 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş anım tədbiri

25 fevral

Saat 14:00



M.Ə.Sabir adına kütləvi kitabxana

9

Gözdən əlil uşaqlar üçün 38 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

“Xocalı soyqırımını unutmayacağıq” adlı tədbir

26 fevral

Saat 14:00



Məktəb

10

30 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı Soyqırımına həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 11:00



Məktəb

11

Niyazi adına 22 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı Soyqırımına həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Məktəb

12

37 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

25 fevral

Saat 14:30



Məktəb

13

R.Hacıyev adına 15 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş ədəbi-bədii gecə

24 fevral

Saat 13:00



Məktəb

14

F.Əmirov adına 6 nömrəli 11 illik İncəsənət Məktəbi

“26 Fevral – Xocalı soyqırımı” adlı sərgi

20-26 fevral

Məktəb

15

R.Behbudov adına 2 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 13:00



Məktəb

16

C.Hacıyev adına 3 nömrəli 11illik Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 14:00



Məktəb

17

T.Quliyev adına 12 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 15:00



Məktəb

18

14 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş” tədbir

26 fevral

Saat 15:00



Məktəb

19

Ş.Ələkbərova adına 20 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş ədəbi-bədii gecə

26 fevral

Saat 16:00



Məktəb

20

28 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

“Xocalı faciəsi” adlı tədbir

26 fevral

Saat 15:00



Məktəb

21

M.Maqomayev adına 26 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

“Xocalı faciəsi” adlı tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Məktəb

22

34 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Məktəb

23

33 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Məktəb

24

G.Şaroyev adına 35 nömrəli 11 illik Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 15:00



Məktəb

25

Q.Qarayev adına Mərkəzi İncəsənət Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 15:00



Məktəb

26

H.Sarabski adına 7 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 12:00



Məktəb

27

K.Səfərəliyeva adına 16 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 14:00



Məktəb

28

C.Qaryağdıoğlu adına 9 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

“Xocalının Soyqırımı” adlı mühazirə-tədbir

26 fevral

Saat 14:00



Məktəb

29

Ə.Bakıxanov adına 6 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı soyqırımına həsr olunmuş tədbir

25 fevral

Saat 14:00



Məktəb

31

S.Rüstəmov adına 13 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı soyqırımına həsr olunmuş tədbir

25 fevral

Saat 15:00



Məktəb

32

36 nömrəli Uşaq Musiqi Məktəbi

Xocalı soyqırımına həsr olunmuş tədbir

24 fevral

Saat 12:00



Məktəb

33

S.Ələsgərov adına 1 nömrəli Uşaq İncəsənət Məktəbi

Xocalı soyqırımına həsr olunmuş rəsmlərdən ibarət məktəbdaxili sərgi

23-28 fevral


Məktəb

34

10 nömrəli uşaq musiqi məktəbi

Xocalı soyqırımına həsr olunmuş tədbir

26 fevral

Saat 14:00



Məktəb


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə