644a Peşə etikası



Yüklə 220.13 Kb.
tarix23.12.2016
ölçüsü220.13 Kb.
644a Peşə etikası



Soyadı, adı, atasının adı

Davamiyyət

Sərbəst işlər

Seminar (məşğələ)

1.

Babayeva Dürdanə Mirhafiz qızı

10

10

24

2.

Yusifov Abbas Səfər oğlu

10

10

22

3.

Seyfəddinli Müslüm Nizami oğlu

9

7

18

4.

Qəfərov Fərid Etibar oğlu

10

10

18

5.

Qardaşov İsa Musa oğlu

8

8

18

6.

Tağızadə Murad Əflətun oğlu

8

4

15

7.

Mayılov Namiq Natiq oğlu

9

8

16

8.

İmamhüseynova Aytac Aslan qızı

10

10

22

9.

Həsənov Sənan Elşən oğlu

8

9

16

10.

Həsənov Elvin Şərafəddin oğlu

8

8

18

11.

Orucov Elçin Telman oğlu

8

7

15

12.

Muxtarzadə Yusif Fuad oğlu

8

4

14

13.

Novruzon Əlikram Faiq oğlu

9

5

18

14.

Nəbiyev Ələddin Asif oğlu

8

7

16

15.

İsmayılov Nəriman Elşən oğlu

8

9

21

16.

Quliyeva Aysel Qabil qızı

8

8

21

17.

Məmmədov Ramazan Azər oğlu

9

8

16

18.

Həsrətli Süleyman Hamlet oğlu

10

8

17

19.

Süleymanov Xanlar Əsgər oğlu

8

5

17

20.

Qədiməliyev Nadir Sahib oğlu

8

6

17

21.

Qurbanov Rauf Hüsüyn oğlu

10

8

18

22.

Əzimov Çingiz Vidadi oğlu

10

8

18

23.

Ələsgərov Fəxrəddin İsax oğlu

9

10

19

24.

Əzizov Əziz Teymur oğlu

10

8

19

25.

Alxanova Aysel Xəqani oğlu

10

10

21


643a Metrologiya, standartlaşdırma və sertifikatlaşdırma




Soyadı, adı, atasının adı

Davamiyyət

Sərbəst işlər

Seminar (məşğələ)

1

Məcidov Mecid Hilal oğlu

9







2

Heravasov Şamil Ramazan oğlu

9







3

Abakarov Vasif Nizaməddin oğlu

9







4

Əliyev İdrak Almaz oğlu

9







5

Abdullayev Səid Rəşid oğlu

9







6

Məcidov Məhəmməd Dəstəbəğ oğlu

9







7

İsmayılzadə İsmayıl Aftandil

8







8

Bağışov Asim Akif oğlu

8







9

Qənbərov Elnur Nadir oğlu

10







10

Əhmədov Elvin Qabil oğlu

8







11

Tanırverdiyev Rəşad Zahid oğlu

9







12

Əlizadə Nadir Arif oğlu

8







13

Bayramov Fərid Məhər oğlu

9







14

Bərxudarlı Vasif Asif oğlu

8







15

Rəhimli Səyyah Maarif oğlu

9







16

Səmədli Mehman Nizami oğlu

9







17

Tağızadə Eltun Cümşüd oğlu

8







18

Cəbiyev Fuad Natiq oğlu

9







19

Mirzəyev Məmmədqasım Elşən oğlu

Buraxılmır







20

Feyziyev Eldovsi Firdovsi oğlu

8







21

İsmayılov Elmar Elman oğlu

9







22

Təhməzli Aslan Həsrət oğlu

Buraxılmır







23

Xanaliyev Nurlan Ağaməli oğlu

9







24

Məmmədzadə Vüsal Pənah oğlu

8







25

Əlabbasov Cavid Fəxrəddin oğlu

9







26

Quliyev Eldar Oktay oğlu

8







27

Bağırova Ləman Rasim qızı

8







28

Oruczadə Kamran Nəsrəddin oğlu

Buraxılmır







29

Həsənov Teymur Seymur oğlu

9








653a İnşaat materialları və məmulatları-2



Soyadı, adı, atasının adı

Davamiyyət

Sərbəst işlər

Seminar (məşğələ)

1.

Orucov Elvin Sarvan oğlu

9







2.

Bayramov Gülbala Mətləb oğlu

9







3.

Həsənov Mürsəl Rafiq oğlu

10







4.

Mahmudova Gülnar Elçin qızı

9







5.

Hacıyev Əziz Ədalət oğlu

8







6.

Nəbiyeva Əzizə Əli qızı

9







7.

Əhmədli Nahid Zahid oğlu

10







8.

Cəfərli Ramil Çərkəz oğlu

8







9.

Rəsulova Ülviyyə Aqil qızı

9







10.

Hüseynov Ceyhun Nəsib oğlu

10







11.

Fərəcov Murad Azər oğlu

10







12.

Alışlı Şamxal Elmir oğlu

10







13.

Xəlilli Aqil Eldəniz oğlu

9







14.

Quliyev Tofiq Balaqardaş oğlu

9







15.

Nağıyev Mirağa Ədalət oğlu

9







16.

Quluzadə Nurlan Gündüz oğlu

9







17.

Məmmədov Kamran Tofiq oğlu

10







18.

Cəmilzadə Ədalət Fehruz oğlu

9







19.

Novruzlu Turqut Vüqar oğlu

9







20.

Naibov Roman

9







21.

Əbülfəzov Faiq Gülayim oğlu

9








642a Texnoloji proseslərin təhlükəsizliyi



Soyadı, adı, atasının adı

Davamiyyət

Sərbəst işlər

Seminar (məşğələ)

1.

Ismayılzadə Nurlan Fariz oğlu

9

10

18

2.

Fətəliyev Camal Hətəm oğlu

10

10

22

3.

Səfərov Vüsal Əvsər oğlu

9

10

23

4.

Axundov Abdulməhəmməd Əsgər

9

10

21

5.

Osanova Səidə Ağasəlim qızı

10

10

30

6.

Həsənzadə Səməd Məsim oğlu

10

10

28

7.

Təhməzli Tamara Bəhruz qızı

8

10

24

8.

Mahmudov Rəşad Elmidar oğlu

9

10

21

9.

İsmayılov Rauf İbrahim oğlu

9

10

16

10.

Həsənzadə Tapdıq Münasib oğlu

8

10

17

11.

Talıblı Emin Akif oğlu

10

10

24

12.

Vəlizadə Kamran Akif oğlu

8

10

8

13.

Şərifzadə Nicat Məmməd oğlu

8

10

18

14.

Əliyev Nicat Habil oğlu

Buraxılmır

10

17

15.

Qayıbxanov Emin İkram oğlu

9

10

24

16.

Dadaşov Emil İlham oğlu

10

10

24

17.

Fərziyeva Rufanə Oruc qızı

9

10

25

18.

Eyvazlı Həmid Nəbi oğlu

9

10

17

19.

İsmayılov Kamran Yasin oğlu

10

10

27

20.

Abdulqədirov Elçin Namik oğlu

9

10

18

21.

Seyidli Fuad Fikrət oğlu

9

10

19

22.

Alıyev Vüsal Valeh oğlu

10

10

22

23.

Əhmədov Sadıq Muğdət oğlu

9

10

20

24.

Abdurahmanov Taleh Taryel oğlu

Buraxılmır

0

8

25.

Nazarov Abbasəli Ədalət oğlu

9

10

17

26.

Süleymanlı Əlirza Süleyman oğlu

10

10

20


642r Texnoloji proseslərin təhlükəsizliyi



Soyadı, adı, atasının adı

Davamiyyət

Sərbəst işlər

Seminar (məşğələ)

1.

Zahirli Xəlil Əfqan oğlu

9

10

23

2.

Əliyeva Fidan Fuad qızı

8

10

26

3.

Feyziyev Nurlan Əbülfət oğlu

8

10

23

4.

Məhərrəmov Əlimurad Əli Abbas

10

10

22

5.

Həsənova Məsumə Elşən qızı

10

10

29

6.

Tahirov İlqar Vaqif oğlu

9

10

23

7.

Bayramov İsmayıl Mübariz oğlu

9

10

21

8.

Məmmədov Nurəddin Rövşən

9

10

23


652a1 Ekologiya



Soyadı, adı, atasının adı

Davamiyyət

Sərbəst işlər

Seminar (məşğələ)

1.

İdrisov Emin Bəhram oğlu

10







2.

Məmmədli Taleh Vahid oğlu

9







3.

Səmədov Elçin Camal oğlu

8







4.

Əhədzadə Elsevər Ağacan oğlu

10







5.

Əliyev Məhəmməd İsa oğlu

9







6.

İsmayıl-zadə Tural Şakir oğlu

8







7.

Abbasov Murad Mahir oğlu

8







8.

Səyyadzadə Calal Aydın oğlu

8







9.

Rüstəmzadə Orxan Qaya oğlu

8







10.

Hacızadə Göyüş Mehman oğlu

9







11.

Bədəlova Fəridə Elxan qızı

9







12.

İmaməliyev Ceyhun Tahir oğlu

8







13.

Mahmudov Ədalət Arif oğlu

9







14.

Orucov Süleyman Elşən oğlu

8







15.

Nağıyeva Həcər Ələkbər qızı

8







16.

Səlimli Murad İlqar oğlu

8







17.

Əlifzadə Zaur Adil oğlu

8







18.

Haqverdiyev Əli Əmiraslan oğlu

8







19.

Vəliyev Məhəmməd Kərəm oğlu

Buraxılmır







20.

Cəfərova İlahə Şakir qızı

8







21.

Bağırlı Firdovsi Vəli oğlu

9







22.

Salmanov Zaur İlham oğlu

8








652a2 Ekologiya



Soyadı, adı, atasının adı

Davamiyyət

Sərbəst işlər

Seminar (məşğələ)

1.

Əliyeva Zərifə İsrayıl qızı

9







2.

Xankişiyeva Səbinə Faiq qızı

8







3.

Xəlilli Sabir Nazim oğlu

8







4.

Əsədzadə Ülvi Əsədxan oğlu

8







5.

Yusifov Vüsal Zahid oğlu

8







6.

Məmmədov Dəyanət Əmirağa o

8







7.

Əkbərov Miraslan Mirqələm oğlu

8







8.

Həsənov Həsən Namaz oğlu

9







9.

Kərimli Aydan Aslan qızı

8







10.

Mirzə-zadə Elçin Əhliman oğlu

8







11.

Məhərrəmov Fariz Musa oğlu

8







12.

Omarova Fəridə Orucəddin qızı

9







13.

Eminov Kamran Məmməd oğlu

8







14.

Muxtarzadə Amin Hökümdar o

8







15.

Süleymanlı İftixar Əli oğlu

10







16.

Telmanlı Xalid Elşən oğlu

8







17.

Qüvvətli Tural Əjdər oğlu

Buraxılmır







18.

Şeydayev Nurəddin Həbib oğlu

10







19.

Babaxanlı Pəri Asif qızı

9







20.

Həsənov Vüqar Ənvər oğlu

8







21.

Qafarov Nicat Qafar oğlu

8







22.

Quliyev İlqar İlqar oğlu

8







23.

Orucova Gülnar Ramiz qızı

9











Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə