Ders programi başkoordinatör prof. Dr. İ. İlknur uysal döNEM V koordinatöRÜ


GENEL CERRAHİSİ” SEÇMELİ STAJ PROGRAMI



Yüklə 3,28 Mb.
səhifə18/40
tarix05.05.2017
ölçüsü3,28 Mb.
1   ...   14   15   16   17   18   19   20   21   ...   40

GENEL CERRAHİSİ” SEÇMELİ STAJ PROGRAMI



















 

1. gün

2. gün

3. gün

4. gün

5. gün

08.00 - 08.50

4.GNC501

4.GNC502

4.GNC503

4.GNC504

4.GNC505

09.00 – 09.50

4.GNC501

4.GNC502

4.GNC503

4.GNC504

4.GNC505

10.00 - 10.50

Pratik Uygulama

Pratik Uygulama

Pratik Uygulama

Pratik Uygulama

Pratik Uygulama

11.00 - 11.50

Pratik Uygulama

Pratik Uygulama

Pratik Uygulama

Pratik Uygulama

Pratik Uygulama

12.00-13.30

Öğle Arası

13.30 - 14.15

Serbest Ders Çalışma

Serbest Ders Çalışma

Serbest Ders Çalışma

Serbest Ders Çalışma

Serbest Ders Çalışma

14.30 - 15.15

Serbest Ders Çalışma

Serbest Ders Çalışma

Serbest Ders Çalışma

Serbest Ders Çalışma

Serbest Ders Çalışma

15.30 - 16.15

Serbest Ders Çalışma

Serbest Ders Çalışma

Serbest Ders Çalışma

Serbest Ders Çalışma

Serbest Ders Çalışma



















4.GNC501

Üst GİS Kanaması ile Gelen Hastaya Yaklaşım Pratiği

2 saat

Hüseyin YILMAZ

4.GNC502

Alt GİS Kanaması ile Gelen Hastaya Yaklaşım Pratiği

2 saat

Hüsnü ALPTEKİN

4.GNC503

Akut Karın Sendromu ve Akut Karınla Hastaya Yaklaşım Pratiği

2 saat

M. Ertuğrul KAFALI

4.GNC504

Morbid Obezite ve Cerrahi Polikliniğinde Preop ve Postop Takibi Pratiği

2 saat

Mustafa ŞAHİN

4.GNC505

Anorektal Cerrahi Hastalıklar ve Poliklinik Değerlendirilmesi Pratiği

2 saat

M. Ertuğrul KAFALI



















 

6. gün

7. gün

08.00 - 08.50

4.GNC506

SINAV


09.00 – 09.50

4.GNC506

10.00 - 10.50

Pratik Uygulama

11.00 - 11.50

Pratik Uygulama

12.00-13.30

Öğle Arası

13.30 - 14.15

Serbest Ders Çalışma




14.30 - 15.15

Serbest Ders Çalışma

15.30 - 16.15

Serbest Ders Çalışma



















4.GNC506

Sütur Tetkikleri ve Ameliyathane Ortamında Pratik

2 saat

Fahrettin ACAR



















Teorik Ders Saati :14

Serbest Ders Saati: 18

Pratik Uygulama:12

GÖĞÜS CERRAHİSİ” SEÇMELİ STAJ PROGRAMI




 

1. gün

2. gün

3. gün

4. gün

5. gün

08.30 - 09.20

Staj Tanıtımı

5.GĞC002

5.GĞC003

5.GĞC004

5.GĞC005

09.30 – 10.20

5.GĞC001

5.GĞC002

5.GĞC003

5.GĞC004

5.GĞC005

10.30 - 11.20

5.GĞC001

5.GĞC002

5.GĞC003

5.GĞC004

5.GĞC005

11.30 - 12.20

5.GĞC001

5.GĞC002

5.GĞC003

5.GĞC004

5.GĞC005

12.20-13.30__Öğle_Arası__13.30_-_14.20'>12.20-13.30

Öğle Arası

13.30 - 14.20

Ders Pratiği

Ders Pratiği

Ders Pratiği

Ders Pratiği

Ders Pratiği

14.30 - 15.20

Ders Pratiği

Ders Pratiği

Ders Pratiği

Ders Pratiği

Ders Pratiği

15.30 - 16.20

Ders Pratiği

Ders Pratiği

Ders Pratiği

Ders Pratiği

Ders Pratiği



















5.GĞC001

Torasikİnsizyonlar

3 saat

Güven S SUNAM

5.GĞC002

Anamnez

4 saat

Murat ÖNCEL

5.GĞC003

Pulmoner Rezeksiyonlar

4 saat

Güven S SUNAM

5.GĞC004

Göğüs Duvarı Deformiteleri

4 saat

Güven S SUNAM

5.GĞC005

Toraks Travması

4 saat

Murat ÖNCEL



















 

6. gün

7. gün

08.30 - 09.20

5.GĞC501

5.GĞC007

09.30 – 10.20

5.GĞC501

5.GĞC007

10.30 - 11.20

5.GĞC501

5.GĞC007

11.30 - 12.20

5.GĞC501

5.GĞC007

12.20-13.30

Öğle Arası

13.30 - 14.20

Ders Pratiği



SINAV

14.30 - 15.20

Ders Pratiği

15.30 - 16.20

Ders Pratiği



















5.GĞC501

Akciğer Radyolojisi Pratiği

4 saat

Güven S SUNAM

5.GĞC007

Akciğer Kist Hidatiği

4 saat

Murat ÖNCEL

Teorik ders saati : 27

Pratik ders saati : 21

GÖZ HASTALIKLARI” SEÇMELİ STAJ PROGRAMI




 

1. gün

2. gün

3. gün

4. gün

5. gün

08.30 - 09.20

Tanışma-Pratik

Serbest Çalışma Birimler

Pratik

5.GÖZ002

5.GÖZ006

09.30 – 10.20

5.GÖZ001

S.Ç. Birimler

5.GÖZ008

Serbest Çalışma Poliklinik

5.GÖZ015

10.30 - 11.20

Pratik

S.Ç. Birimler

Pratik

Serbest Çalışma Poliklinik

S.Ç. Ameliyathane

11.30 - 12.20

5.GÖZ013

5.GÖZ005

5.GÖZ018

Serbest Çalışma Poliklinik

S.Ç. Ameliyathane

12.20-13.30

Öğle Arası

13.30 - 14.20

5.GÖZ003

Pratik

5.GÖZ010

Serbest Çalışma Klinik

5.GÖZ017

14.30 - 15.20

5.GÖZ004

5.GÖZ007

Serbest Çalışma Retina

S.Ç. Klinik

5.GÖZ014

15.30 - 16.20

Pratik

5.GÖZ009

S.Ç. Retina

S.Ç. Klinik

Pratik



















5.GÖZ001

Göz Anatomisi

1 saat

Berker BAKBAK

5.GÖZ002

Konjonktiva ve Kuru GÖZ Hastalıkları

1 saat

Banu BOZKURT

5.GÖZ003

Kornea Hastalıkları ve Keratoplasti

1 saat

Banu BOZKURT

5.GÖZ004

Konjenital anomaliler ve metabolik hastalıklar

1 saat

Banu BOZKURT


5.GÖZ005

Uveit ve Oküler İnflamasyonlar

1 saat

Banu T.ÖZTÜRK

5.GÖZ006

Retina Vasküler Hastalıkları ( Diabetik Retinopati, Retina Arter ve Ven Oklüzyonları)

1 saat

Banu T.ÖZTÜRK

5.GÖZ007

Görme Bozuklukları

1 saat

Şaban GÖNÜL

5.GÖZ008

Şaşılık ve Çift Görme

1 saat

Bengü Ekinci KÖKTEKİR

5.GÖZ009

Göz Muayene Yöntemleri ve Görüntüleme Sistemleri

1 saat

Şaban GÖNÜL

5.GÖZ010

Orbita ve Perioküler Hastalıkları

1 saat

Bengü Ekinci KÖKTEKİR

5.GÖZ011

Kırmızı Göz

1 saat

Süleyman OKUDAN

5.GÖZ012

Göz Travmaları

1 saat

Süleyman OKUDAN

5.GÖZ013

Lens Hastalıkları ve Katarakt

1 saat

Bengü EKİNCİ KÖKTEKİR

5.GÖZ014

Optik Sinir Hastalıkları

1 saat

Şansal GEDİK

5.GÖZ015

Glokom

1saat

Banu BOZKURT

5.GÖZ016

Retina hastalıkları (Retina dekolmanı, makula hastalıkları)

1 saat

Berker BAKBAK

5.GÖZ017

Ani Görme Kayıpları

1 saat

Şansal GEDİK

5.GÖZ018

Oküler İlaç Toksisitesi

1 saat

Şaban GÖNÜL



















 

6. gün

7. gün

08.30 - 09.20

Pratik

SINAV___09.30_–_10.15'>SINAV

09.30 – 10.20

GÖZ011

10.30 - 11.20

GÖZ012

11.30 - 12.20

Pratik

12.20-13.30

Öğle Arası

13.30 - 14.20

Pratik



SINAV

14.30 - 15.20

5.GÖZ016

15.30 - 16.20

Pratik

Teorik ders saati : 27

Pratik ders saati : 21

Serbest Çalışma Saati:11

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM” SEÇMELİ STAJ PROGRAMI




 

1. gün

2. gün

3. gün

4. gün

5. gün

08.30 - 09.15

Kliniğin Tanıtımı

4.KHD501

4.KHD501

4.KHD501

Vizit

09.30 – 10.15

4.KHD501

4.KHD001

4.KHD004

4.KHD001

4.KHD007

10.30 - 11.15

4.KHD002

 

4.KHD004

4.KHD001

4.KHD007

11.30 - 12.15

4.KHD002

 

 

 

 

12.00-13.30

Öğle Arası

13.30 - 14.35

Gözlem

4.KHD003

Serbest Çalışma

4.KHD005

Serbest Çalışma

14.30 - 15.30

4.KHD002

4.KHD003

Serbest Çalışma

4.KHD006

Serbest Çalışma

15.30 - 16.30

4.KHD002

 

 

4.KHD006

 

 

 

 

 

 

 

4.KHD501

Hasta başı pratik eğitimi

1 saat

Ayşegül KEBAPÇILAR

4.KHD001

Hasta hazırlama ve olgu sunumu

2 saat

Mustafa Gazi UÇAR

4.KHD002

Konu.infertil hastaya yaklaşım

2 saat

Ayşegül KEBAPÇILAR

4.KHD501

Hastabaşı pratik eğitimi

1 saat

Ayşegül KEBAPÇILAR

4.KHD001

Hasta hazırlama ve olgu tartışması

1 saat

Ayşegül KEBAPÇILAR

4.KHD003

Konu:IVF gebeliklerinde perinatal sonuçlar

2 saat

Mustafa Gazi UÇAR

4.KHD501

Hastabaşı pratik eğitimi

1 saat

Özlem s.Kerimoğlu

4.KHD004

Makale saati

2 saat

Ayşegül KEBAPÇILAR

4.KHD501

Hasta başı pratik eğitimi

1 saat

Özlem s.Kerimoğlu

4.KHD007

Hasta hazırlama ve olgu sunumu

2 saat

Mustafa Gazi UÇAR

4.KHD005

İnfertilite polklinik saati

1 saat

Özlem s.Kerimoğlu

4.KHD006

Ameliyathane pratiği

2 saat

Özlem s.Kerimoğlu

4.KHD007

Konu:Ovulasyon indüksiyonu ve komplikasyonları

2 saat

Setenay Arzu Yılmaz













 

6. gün

7. gün

08.30 - 09.15

4.KHD501

SINAV


09.30 – 10.15

4.KHD001

10.30 - 11.15

4.KHD001

11.30 - 12.15

4.KHD012

12.00-13.30

Öğle Arası

13.30 - 14.35

4.KHD008

 

 SINAV




14.30 - 15.30

4.KHD008

15.30 - 16.30

 4.KHD005

 

 

 

 

 

 

4.KHD501

Hastabaşı pratik eğitimi

1 saat

Setenay Arzu Yılmaz

4.KHD001

Hasta hazırlama ve olgu sunumu

2 saat

Setenay Arzu Yılmaz

4.KHD008

Konu:infertilitede tedavi izlemi

2 saat

Ayşe Gül Kebapcılar

4.KHD0

İnfertilite Poliklinik saati

1 saat

Setenay Arzu Yılmaz

Teorik Ders Saati: 20

Pratik Ders Saati: 5

Serbest Çalışma : 4





Yüklə 3,28 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   ...   14   15   16   17   18   19   20   21   ...   40




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə