Ankara üNİversitesi tip faküLtesi İBNİ Sİna araştirma ve uygulama hastanesi TÜRKİye hastane afet plani ankara – 2015



Yüklə 3.61 Mb.
səhifə27/35
tarix28.04.2017
ölçüsü3.61 Mb.
1   ...   23   24   25   26   27   28   29   30   ...   35

30.4.LOJİSTİK

Adı Soyadı

HAP Görevi

Kurumdaki Görevi / Bölümü

Ev Telefonu

Cep Telefonu

Adres

Prof. Dr. Alpay AZAP

Lojistik Direktörü

Başhekim Yardımcısı










Prof. Dr. Atilla ELHAN

Lojistik Direktörü (Yedek)

Başhekim Yardımcısı










Şimel G. TINMAZ

Lojistik Destek Sorumlusu

Hastane Müdür Yardımcısı










Ramazan YAVUZ

Lojistik Destek Sorumlusu (Yedek)

Hastane Müdür Yardımcısı










Yrd. Doç. Dr. Selda TEKİNER

Personel Sağlığı Sorumlusu

Aile Hekimliği AD. Bşk.










Yrd. Doç. Dr. Gülsen C. PEKER

Personel Sağlığı Sorumlusu (Y)

Aile Hekimliği AD. Öğretim Üyesi










Bahire AYGÖR

Aile Destek Sorumlusu

Organ Nakli Birimi Sosyal Hizmet Uzm.










Prof. Dr. Hakan KUMBASAR

Aile Destek Sorumlusu (Yedek)

KLP Bilim Dalı Başkanı










Atilla SAĞNAK

Malzeme Destek Sorumlusu

Ayniyat Saymanı










Fahri GÜNDOĞAN

Malzeme Destek Sorumlusu (Y)

Ayniyat Saymanlığı










Özlem ELHAN

Tesis Hizmetleri Sorumlusu

Kalite Koordinatörlüğü










Fatma ORAL

Tesis Hizmetleri Sorumlusu (Y)

Otelcilik ve Destek Hizmetleri Birimi










İlhami YILMAZ

Taşıma Hizmetleri Sorumlusu

Hizmet Birimi Sorumlusu










Hüseyin ÖZTÜRK

Taşıma Hizmetleri Sorumlusu (Y)

Hizmet Birimi Görevlisi










Tafis AFŞAR

Alt Yapı Sorumlusu

Teknik İşler Birimi Sorumlusu










Kürşat ASLAN

Alt Yapı Sorumlusu(Yedek)

Teknik İşler Birimi - Teknisyen










Ayhan ONAT

Enerji/Aydınlatma Sorumlusu

Teknik İşler Birimi - Tekniker










Harun ACER

Enerji/Aydınlatma Sorumlusu (Y)

Teknik İşler Birimi - Tekniker










Erol BULUT

Su/Kanalizasyon Sorumlusu

Teknik İşler Birimi - Teknisyen










Fahrettin IŞIK

Su/Kanalizasyon Sorumlusu (Y)

Teknik İşler Birimi - Teknisyen










Şerafettin GÜNTEKİN

Isıtma/Havalandırma Sorumlusu

Teknik İşler Birimi - Teknisyen










Turgay ÖZDEMİR

Isıtma/Havalandırma Sor.lusu (Y)

Teknik İşler Birimi - Teknisyen










Muhsin ULUPINAR

Bina/Zemin Sorumlusu

Teknik İşler Birimi - Teknisyen










Ümit ALTUN

Bina/Zemin Sorumlusu (Yedek)

Teknik İşler Birimi - Teknisyen










Turgut GÖRAL

Hasar Tespit Sorumlusu

Teknik İşler Birimi - Teknisyen










Müslüm CİNGÖZ

Hasar Tespit Sorumlusu (Yedek)

Teknik İşler Birimi - Teknisyen










Yusuf BAKİ

Medikal Gaz Sorumlusu

Teknik İşler Birimi - Teknisyen










Yusuf BÜYÜKTÜT

Medikal Gaz Sorumlusu (Yedek)

Teknik İşler Birimi - Teknisyen










Mustafa YALÇINKAYA

Medikal Aletler Sorumlusu

Teknik İşler Birimi - Teknisyen











LOJİSTİK

Adı Soyadı

HAP Görevi

Kurumdaki Görevi/Bölümü

Ev Telefonu

Cep Telefonu

Adres

Erkan TEKİN

Medikal Aletler Sorumlusu(Yedek)

Teknik İşler Birimi - Teknisyen










Prof. Dr. Tuğrul ERBAYDAR

Halk Sağlığı Sorumlusu

Halk Sağlığı AD. Öğr.Üy.










Doç. Dr. Esin K. OCAKTAN

Halk Sağlığı Sorumlusu (Yedek)

Halk Sağlığı AD. Öğr.Üy.










Tansel COŞKUN

Yiyecek Servis Ünitesi Sorumlusu

Diyet ve Beslenme Sorumlusu










Ferdane Gül ÇARKOĞLU

Yiyecek Servis Ünitesi Sorumlusu (Y)

Diyetisyen










Necdet TURAN

Asansör Servis Sorumlusu

Teknik İşler Birimi - Teknisyen










Turgut GÖRAL

Asansör Servis Sorumlusu (Yedek)

Teknik İşler Birimi - Teknisyen










Prof. Dr. Atilla ELHAN

Hastane Hizmet Sorumlusu

Başhekim Yardımcısı










Sebahat DEMİR

Hastane Hizmet Sorumlusu ( Yedek )

Bilgi İşlem Sorumlusu










Mehmet Ali KARATEKİN

İletişim Ünitesi

Santral Teknik Servis - Teknisyen










Selami SARITAŞ

İletişim Ünitesi (Yedek)

Santral Teknik Servis - Teknisyen










Sebahat DEMİR

Bilgi İşlem Ünitesi

Bilgi İşlem Sorumlusu










Alpay ÖZ

Bilgi İşlem Ünitesi ( Yedek )

Sistem Sorumlusu










Ferdane Gül ÇARKOĞLU

Personel Yiyecek-Su Sorumlusu

Diyetisyen










Tansel COŞKUN

Personel Yiyecek-Su Sorumlusu (Y)

Diyet ve Beslenme Sorumlusu











30.5.PLANLAMA

Adı Soyadı

HAP Görevi

Kurumdaki Görevi/Bölümü

Ev Telefonu

Cep Telefonu

Adres

Uzm. Hem. E. Emel TÜRKBEY

Planlama Direktörü

Başhemşire










Uzm. Hem. Tekmile KÖSE

Planlama Direktörü(Yedek)

Başhemşire Yardımcısı










Uzm. Hem. Tekmile KÖSE

Kaynak Ünite Sorumlusu

Başhemşire Yardımcısı










Nesrin TOPALOĞLU

Kaynak Ünite Sorumlusu(Yedek)

Tıbbi Onkoloji Sorumlu Hemşiresi










Uzm.Hem.Çiğdem MARANGOZ

Personel İzleme Sorumlusu

Başhemşirelik – Gözetmen Hemşire










Sibel GÖKÇİN

Personel İzleme Sorumlusu(Yedek)

İç Hst. - Dahiliye Yoğun Bakım Sor. Hem.










Gülcan BUĞDAYLI

Malzeme İzleme Sorumlusu

Başhemşirelik - Gözetmen Hemşire










Birsen AKSOY

Malzeme İzleme Sorumlusu(Yedek)

Ameliyat Sonrası YB Sorumlu Hemşiresi










İlkay TAŞDAN

İnsan Kaynağı-Yetkilendirme Sor.

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi










Emine KULAKSIZ

İnsan Kaynağı-Yetkilendirme Sor.(Y)

Genel Cerrahi AD. Hemşiresi










Hayriye BEBEK

Durum Değerlendirme Sorumlusu

Göğüs Cerrahisi AD. Sorumlu Hemşire










Gülden TOKER

Durum Değerlendirme Sorumlusu(Y)

Romatoloji BD Sorumlı Hemşiresi










Uzm. Hem. Aynur FİDANGÜL

Hasta İzleme Sorumlusu

Hizmetiçi Eğitim Hemşireliği










Filiz Baykal ULUBEY

Hasta İzleme Sorumlusu (Yedek)

Beyin ve Sinir Cerrahisi AD. Sor.Hem.










Çiğdem ÇÜRÜK

Yatak İzleme Sorumlusu

Başhemşirelik - Gözetmen Hemşire










Fatma GÖKÇE

Yatak İzleme Sorumlusu(Yedek)

Gastroenteroloji BD. Sorumlu Hemşiresi










Sevgi YALÇINKAYA

İş Sürekliliği Sorumlusu

Başhemşire Yardımcısı










Sibel ACAR

İş Sürekliliği Sorumlusu (Yedek)

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi










Arzu KILAVUZ

Bilgi Teknolojisi Ünitesi Sorumlusu

D Blok Sorumlu Hemşiresi










Nuran Metin ARIKAN

Bilgi Teknolojisi Ünitesi Sor. (Y)

Endokrinoloji ve Metb. Hst. BD. Hemşiresi










Funda FİDAN

Hizmet Sürekliliği Sorumlusu

Başhemşirelik - Gözetmen Hemşire










Suzan CAN

Hizmet Sürekliliği Sorumlusu (Yedek)

Ortopedi ve Travmatoloji AD.Sor.Hem.










Ufuk MEMİOĞLU

Hizmet Taşıma Sorumlusu

Üroloji AD. Sorumlu Hemşiresi










Şebnem YILMAZ

Hizmet Taşıma Sorumlusu (Yedek)

Anestezi 2. Basamak YB. Hemşiresi










Emine KULAKSIZ

Dokümantasyon Sorumlusu

Genel Cerrahi AD. Hemşiresi










Emine ATMACA

Dokümantasyon Sorumlusu (Yedek)

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi










Sevilay ÇIRPAN

Kayıt Koruma Ünitesi Sorumlusu

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi










Ayten ŞAYLI

Kayıt Koruma Ünitesi Sorumlusu (Y)

Çalışan Sağlığı Birimi Hemşiresi










Nesrin TOPALOĞLU

HAP Sonlandırma

Tıbbi Onkoloji Sorumlu Hemşiresi










Uzm. Hem. Aynur FİDANGÜL

HAP Sonlandırma ( Yedek )

Hizmetiçi Eğitim Hemşireliği









1   ...   23   24   25   26   27   28   29   30   ...   35


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə