Ankara üNİversitesi tip faküLtesi İBNİ Sİna araştirma ve uygulama hastanesi TÜRKİye hastane afet plani ankara – 2015



Yüklə 3.61 Mb.
səhifə30/35
tarix28.04.2017
ölçüsü3.61 Mb.
1   ...   27   28   29   30   31   32   33   34   35


2.GRUP
12. KAT – Kardiyoloji Kliniği

11. KAT – Nöroloji Kliniği

10. KAT - Dermatoloji Kliniği / Klinik İmminoloji ve Romatoloji Kliniği





Adı - Soyadı

Görevi

Görev Yeri

Ev Telefonu

Cep Telefonu


Adresi




EKİP AMİRİ
















1.

Uzm. Dr. Menekşe GEREDE

Doktor

Kardiyoloji Kliniği













KORUMA EKİBİ
















1.

Uzm. Dr. Özgür Ulaş ÖZCAN

Doktor

Kardiyoloji Kliniği










2.

Yasemin TURHAN

Hemşire

Nöroloji Kliniği










3.

Elif DAŞKIN

Sorumlu Hemşire

Kardiyoloji Kliniği










4.

Leyla ÇINAR

Sorumlu Hemşire

Nöroloji Kliniği













KURTARMA EKİBİ
















1.

Dr. Emine USLU YURTERİ

Doktor

Romatoloji Kliniği










2.

Sevgi ŞAHİN

Sorumlu Hemşire

Dermatoloji Kliniği










3.

Tuğçe TİRYAKİOĞLU

Hemşire

Romatoloji Kliniği













SÖNDÜRME EKİBİ
















1.

Dr. Mustafa GÜNDOĞDU

Doktor

Dermatoloji Kliniği










2.

Meryem Meltem DEMİRCİ

Hemşire

Romatoloji Kliniği










3.

İsa ARAÇ

Hizmetli

Dermatoloji Kliniği













İLKYARDIM EKİBİ
















1.

Dr. Volkan YILMAZ

Doktor

Nöroloji Kliniği










2.

Kezban KARASEYFİOĞLU

Hemşire

Kardiyoloji Kliniği










3.

Nursen SARI

Hemşire

Kardiyoloji Kliniği










3.GRUP
9. KAT – Üroloji Kliniği

8. KAT – K.B.B. Kliniği

7. KAT – Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği





Adı - Soyadı

Görevi

Görev Yeri

Ev Telefonu

Cep Telefonu


Adresi




EKİP AMİRİ
















1.

Uzm. Dr. Evren SÜER

Doktor

Üroloji Kliniği













KORUMA EKİBİ
















1.

Uzm. Dr. Ömer GÜLPINAR

Doktor

Üroloji Kliniği










2.

Dr. Fatih YAKAR

Doktor

Nöroşirürji Kliniği










3.

Bahattin KAYACIK

Hizmetli

Nöroşirürji Kliniği













KURTARMA EKİBİ
















1.

Dr. Serdar SOLMAZ

Doktor

Nöroşirürji Kliniği










2.

İkram ÖTER

Sağlık Memuru

Üroloji Kliniği










3.

Murat AYVA

Hastabakıcı

Nöroşirürji Kliniği













SÖNDÜRME EKİBİ
















1.

Dr. Nurlan İSAYEV

Doktor

K.B.B. Kliniği










2.

Mustafa KILIÇ

Hastabakıcı

K.B.B. Kliniği










3.

İbrahim ERDEN

Hizmetli

Nöroşirürji Kliniği










4.

Öznur ÖZ

Hemşire

K.B.B. Kliniği













İLKYARDIM EKİBİ
















1.

Dr. Cemil KILINÇ

Doktor

Nöroşirürji Kliniği










2.

Pembe BAYSAL

Hemşire

Üroloji Kliniği










3.

Canan SÜNGÜR

Hemşire

K.B.B. Kliniği










4.

Arzu YILDIZ

Hemşire

Nöroşirürji Kliniği









1   ...   27   28   29   30   31   32   33   34   35


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə