Ankara üNİversitesi tip faküLtesi İBNİ Sİna araştirma ve uygulama hastanesi TÜRKİye hastane afet plani ankara – 2015



Yüklə 3.61 Mb.
səhifə32/35
tarix28.04.2017
ölçüsü3.61 Mb.
1   ...   27   28   29   30   31   32   33   34   35


6.GRUP
8. KAT – 15. KAT D Blok Özel Hasta Odaları





Adı - Soyadı

Görevi

Görev Yeri

Ev Telefonu

Cep Telefonu


Adresi




EKİP AMİRİ
















1.

Arzu KILAVUZ

Sorumlu Hemşire

D Blok Özel Hasta Odaları













KORUMA EKİBİ
















1.

Dr. Barış KORKMAZ

Doktor

F.T.R. AD. Kliniği










2.

Mustafa MADEN

Hastabakıcı

D Blok Özel Hasta Odaları










3.

Raziye CANSU

Hemşire

D Blok Özel Hasta Odaları













KURTARMA EKİBİ
















1.

Dr. Mustafa GÜNDOĞDU

Doktor

Dermatoloji Kliniği










2.

Uğur BAŞTAK

Sağlık Memuru

D Blok Özel Hasta Odaları










3.

Emel S. GÖKMEN

Personel

D Blok Özel Hasta Odaları










4.

Necati GEZER

Hastabakıcı

D Blok Özel Hasta Odaları













SÖNDÜRME EKİBİ
















1.

Dr. Emrah TEKDEMİR

Doktor

K.B.B. Kliniği










2.

Gülcan ÇELİK

Hemşire

D Blok Özel Hasta Odaları










3.

Havva ŞANLI

Hemşire

D Blok Özel Hasta Odaları










4.

Serkan CEBECİ

Personel

D Blok Özel Hasta Odaları













İLKYARDIM EKİBİ
















1.

Dr. Zeynep KUZU

Doktor

Nöroloji Kliniği










2.

İmran BULUT

Hemşire

D Blok Özel Hasta Odaları










3.

Sıla KIRLANGIÇ

Hemşire

D Blok Özel Hasta Odaları











7.GRUP
5.KAT – Başhekimlik / Başhemşirelik / Hastane Müdürlüğü / Poliklinikler / Döner Sermaye





Adı - Soyadı

Görevi

Görev Yeri

Ev Telefonu

Cep Telefonu


Adresi




EKİP AMİRİ
















1.

Dr. Selçuk MÜLAZIMOĞLU

Doktor

K.B.B. AD.













KORUMA EKİBİ
















1.

Dr. Gökçe KUNDAKÇI GELİR

Doktor

İç Hast. Polikliniği










2.

Gürcü HALICI

Hemşire

İç Hast. Polikliniği










3.

Hülya ÖZDEMİR

Hemşire

Kardiyoloji Polikliniği










4.

Bilal ÖZÇELİK

Yazı İşleri Şefi

Hastane Müdürlüğü













KURTARMA EKİBİ
















1.

Dr. Mehmet Ali SAKALLI

Doktor

Göğüs Cer. Polikliniği










2.

Halil ER

Daktilograf

Döner Sermaye










3.

Gürbüz KILIÇ

Veznedar

Döner Sermaye










4.

Adem AYDIN

Kor.ve Güv. Per.

Güvenlik Amirliği










5.

Metin ALÇİN

Kor.ve Güv. Per.

Güvenlik Amirliği













SÖNDÜRME EKİBİ
















1.

Dr. Yeşer GENÇ

Doktor

Dermatoloji Polikliniği










2.

A.Metin ALİSİNANOĞLU

Biyolog

Dermatoloji Polikliniği










3.

Ayhan BAŞŞAHİN

Memur

Besl.ve Diyet Pol.










4.

Muammer SERT

Memur

Döner Sermaye










5.

Osman KAYSEROĞLU

Büro Personeli

Hastane Müdürlüğü













İLKYARDIM EKİBİ
















1.

Dr. Elif ÖZTÜRK

Doktor

Enf. Hast. Polikliniği










2.

İlkay TAŞTAN

Hemşire

İnf.Kontrol Hemşiresi










3.

Selvi ÜNAL

Hemşire

Tıbbi Onk. Polikliniği










4.

Ayşen AKDOĞAN

Hemşire

Dermatoloji Polikliniği









1   ...   27   28   29   30   31   32   33   34   35


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə