Ders programi başkoordinatör prof. Dr. İ. İlknur uysal döNEM V koordinatöRÜ


“ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ” STAJ PROGRAMI



Yüklə 3,28 Mb.
səhifə11/40
tarix05.05.2017
ölçüsü3,28 Mb.
1   ...   7   8   9   10   11   12   13   14   ...   40

“ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ” STAJ PROGRAMI







1. gün

2. gün

3. gün

4. gün

5. gün

08.00 - 08.50

Vizit

Vizit

Vizit

Vizit

Vizit

09.00 – 09.50

5.ORT001

5.ORT003

5.ORT005

5.ORT.07

5.ORT009

10.00 - 10.50

5.ORT002

5.ORT004

5.ORT006

5.ORT.08

5.ORT009

11.00 - 11.50

Pratik

Pratik

Pratik

Pratik

Pratik

12.00-13.30

Öğle Arası

13.30 - 14.15

Pratik

Pratik

Pratik

Pratik

Pratik

14.30 - 15.15

Pratik

Pratik

Pratik

Pratik

Pratik

15.30 - 16.15

Pratik

Pratik

Pratik

Pratik

Pratik



5.ORT001

Ortopedik fonksiyonel anatomi

2 saat

Ömer Faruk ERKOÇAK

5.ORT002

Ortopedik Terminoloji, hikaye alma

1 saat

B.Kerem AYDIN

5.ORT003

Travmalı hastaya yaklaşım

1 saat

B.Kerem AYDIN

5.ORT004

Kırık iyileşmesi ve komplikasyonları genel tedavi prensipleri (açık kırıklar, kompartman sendromu)

1 saat


B.Kerem AYDIN

5.ORT005

Alt ekstremite-pelvis kırıkları

1 saat

Ömer Faruk ERKOÇAK

5.ORT006

Üst ekstremite travmatolojisi

1 saat

M.Ali ACAR

5.ORT007

Gelişimsel kalça displazisi (GKD)

1 saat

Hakan ŞENARAN

5.ORT008

Nöromusküler hasalıkların ortopedik

değerlendirilmesi



1 saat

Hakan ŞENARAN

5.ORT009

Pes ekinovarus – Pes planus ve ayak deformiteleri

2 saat

Hakan ŞENARAN






6. gün

7. gün

8. gün

9. gün

10. gün

08.00 - 08.50

Vizit

Vizit

Vizit

Vizit

Vizit

09.00 – 09.50

5.ORT010

5.ORT012

5.ORT013

5.ORT015

5.ORT017

10.00 - 10.50

5.ORT011

5.ORT012

5.ORT014

5.ORT016

5.ORT018

11.00 - 11.50

Pratik

Pratik

Pratik

Pratik

Pratik

12.00-13.30

Öğle Arası

13.30 - 14.15

Pratik

Pratik

Pratik

Pratik

Pratik

14.30 - 15.15

Pratik

Pratik

Pratik

5.ORT.019

Pratik

15.30 - 16.15

Pratik

Pratik

Pratik

Pratik

Pratik



5.ORT010

Osteokondrozlar ve kalça AVN

1 saat

Hakan ŞENARAN

5.ORT011

Akut el yaralanmaları

1 saat

M.Ali ACAR

5.ORT012

Pediatrik travma ve çocuk kırıkları

2 saat

Bahattin Kerem AYDIN

5.ORT013

Üst ekstremite ortopedik problemler

1 saat

M.Ali ACAR”

5.ORT014

Osteoartrit

1 saat

Ömer Faruk ERKOÇAK

5.ORT015

Fonksiyonel deformite

1 saat

Hakan ŞENARAN

5.ORT016

Bel Ağrısına Yaklaşım

1 saat

Hakan ŞENARAN

5.ORT017

Spor yaralanmaları, çıkıklar

1 saat

Ömer Faruk ERKOÇAK

5.ORT018

Kemik ve yumuşak doku tümörleri

1 saat

B.Kerem AYDIN

5.ORT019

Osteomiyelit – septik artrit

1 saat

Bahattin Kerem AYDIN

5.ORT020

Omurga deformiteleri

1 saat

M.Ali ACAR

5.ORT021

Vertebra kırıkları

1 saat

Ömer Faruk ERKOÇAK


 

11. gün

12. gün

13. gün

08.00 - 08.50

Vizit

Vizit




09.00 – 09.50

5.ORT020G

Genel Ortopedik

Değerlendirme



10.00 - 10.50

5.ORT021

Genel Ortopedik

Değerlendirme



11.00 - 11.50

Pratik

Pratik

12.00-13.30

Öğle Arası

13.30 - 14.15

Pratik

Pratik

SINAV

14.30 - 15.15

Pratik

Pratik

15.30 - 16.15

Pratik

Pratik

Teorik Ders Saati: 22

Pratik Ders Saati : 24



Yüklə 3,28 Mb.

Dostları ilə paylaş:
1   ...   7   8   9   10   11   12   13   14   ...   40




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©azkurs.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə