|
II. ders kurulu programi
|
tarix | 26.02.2017 | ölçüsü | 243,06 Kb. | | #9691 |
|
T.C.
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2016-2017 ÖĞRETİM YILI DÖNEM I PROGRAMI
II. DERS KURULU PROGRAMI
(14 Kasım 2016 – 30 Aralık 2016)
(7 Hafta)
Dekan
|
Prof. Dr. Mustafa Öztürk
|
Dekan Yardımcıları
|
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Çörtük
|
Başkoordinatör
|
Doç. Dr. Ali Ataş
|
Dönem Koordinatörü
|
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Ders Kurulu Başkanı
|
Yrd. Doç. Dr. İsmail Haskul
|
DERS
|
Teorik
|
Pratik
|
TOPLAM
|
AKTS
|
Biyofizik
|
10
|
-
|
10
|
|
Biyoistatistik
|
12
|
-
|
12
|
|
Biyokimya
|
22
|
8
|
30
|
|
Davranış Bilimleri
|
12
|
-
|
12
|
|
Temel İletişim Becerileri
|
2
|
8
|
10
|
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
|
46
|
-
|
46
|
|
Tıbbi Terminoloji
|
6
|
-
|
6
|
|
Histoloji - Embriyoloji
|
12
|
4
|
16
|
|
TOPLAM
|
122
|
20
|
142
|
|
Pratik Sınav: 26 Aralık 2016 (Histoloji-Embriyoloji)
Teorik Sınav: 30 Aralık 2016
DERS KURULU ÜYELERİ
|
Prof. Dr. İbrahim Kürtül
|
Prof. Dr. İsmail Ak
|
Doç. Dr. Ömer Oğuztürk
|
Doç. Dr. Seyit Ali Kayış
|
Doç. Dr. Rabia Pişiriciler
|
Doç. Dr. Eyüp Altınöz
|
Doç. Dr. Necla Çakmak
|
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ersan
|
Yrd. Doç. Dr. İsmail Haskul
|
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
HAFTA - 1
|
14 Kasım 2016 Pazartesi
|
15 Kasım 2016 Salı
|
16 Kasım 2016 Çarşamba
|
17 Kasım 2016 Perşembe
|
18 Kasım 2016 Cuma
|
08:40
09:30
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
DNA Tamiri ve hücre döngüsü I
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Prokaryotik gen ve modeller
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Programlı hücre ölümünün biyolojisi I
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Alan içi seçmeli ders I
|
Histoloji - Embriyoloji
Dokuların mikroskobik incelenmesi için hazırlanması
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ersan
|
09:40
10:30
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
DNA Tamiri ve hücre döngüsü II
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Ökaryotik gen ve modeller
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Programlı hücre ölümünün biyolojisi II
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Alan içi seçmeli ders I
|
Histoloji - Embriyoloji
Işık mikroskopi
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ersan
|
10:40
11:30
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
DNA Tamiri ve hücre döngüsü III
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Biyokimya
Konsantrasyon Kavramı, Laboratuvarda Hesaplamalar
Yrd. Doç Dr. İsmail Haskul
|
Davranış Bilimleri
Gestalt terapi ve teknikleri
Doç. Dr. Ömer Oğuztürk
|
Türk Dili I
10:30-11:15
(Uzaktan Eğitim)
|
Histoloji - Embriyoloji
Diğer mikroskop çeşitleri
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ersan
|
11:40
12:30
|
Biyokimya
Biyokimya’ ya Giriş, Hücre ve Biyomoleküller
Yrd. Doç Dr. İsmail Haskul
|
Biyokimya
Konsantrasyon Kavramı, Laboratuvarda Hesaplamalar
Yrd. Doç Dr. İsmail Haskul
|
Davranış Bilimleri
Gestalt terapi ve teknikleri
Doç. Dr. Ömer Oğuztürk
|
Türk Dili I
11:20-12:05
(Uzaktan Eğitim)
|
Histoloji - Embriyoloji
Histokimya ve sitokimya
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ersan
|
|
13:40
14:30
|
Biyokimya
Konsantrasyon Kavramı, Laboratuvarda Hesaplamalar
Yrd. Doç Dr. İsmail Haskul
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Prokaryotik gen regülasyonu
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Biyofizik
Biyofiziğe giriş
Doç. Dr. Necla Çakmak
|
AİK I
13:00-13:45
(Uzaktan Eğitim)
|
Alan dışı seçmeli ders
Spor - Görsel sanatlar
13:50-13:45
|
14:40
15:30
|
Biyoistatistik
Regresyon analizi
Doç. Dr. Seyit Ali Kayış
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Ökaryotik gen regülasyonu I
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Biyofizik
Biyofiziğe giriş
Doç. Dr. Necla Çakmak
|
AİK I
13:50-14:35
(Uzaktan Eğitim)
|
Alan dışı seçmeli ders
Spor - Görsel sanatlar
14:40-15:25
|
15:40
16:30
|
Biyoistatistik
Regresyon analizi
Doç. Dr. Seyit Ali Kayış
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Ökaryotik gen regülasyonu II
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Biyokimya
Karbonhidratlar Yapısı, Özellikleri ve Sınıflandırılması
Doç. Dr. Eyüp Altınöz
|
Yabancı Dil I
14:40-15:25
15:30-16:15
(Uzaktan Eğitim)
|
Serbest Çalışma
|
16:40
17:30
|
Tıbbi Terminoloji
Fonetik, Sesbilimi Prof. Dr. İbrahim KÜRTÜL
|
Serbest çalışma
|
Biyokimya
Karbonhidratlar Yapısı, Özellikleri ve Sınıflandırılması
Doç. Dr. Eyüp Altınöz
|
Serbest Çalışma
|
Serbest Çalışma
|
HAFTA – 2
|
21 Kasım 2016 Pazartesi
|
22 Kasım 2016 Salı
|
23 Kasım 2016 Çarşamba
|
24 Kasım 2016 Perşembe
|
25 Kasım 2016 Cuma
|
08:40
09:30
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Hücre döngüsünün düzenlenmesi ve kanser
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
PRATİK-Grup II
Biyokimya
Laboratuvar Tanımı, Laboratuvar Malzemelerinin Tanıtımı, Çözelti Hazırlama ve pH Ölçümü
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Genomik ve proteomik
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Alan içi seçmeli ders I
|
Histoloji - Embriyoloji
Hücrenin genel özellikleri
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ersan
|
09:40
10:30
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Programlı hücre ölümü ve hastalıkların ilişkisi I
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
PRATİK-Grup II
Biyokimya
Laboratuvar Tanımı, Laboratuvar Malzemelerinin Tanıtımı, Çözelti Hazırlama ve pH Ölçümü
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Sitogentik kavramlar
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Alan içi seçmeli ders I
|
Histoloji - Embriyoloji
Hücre, membran ve organeller
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ersan
|
10:40
11:30
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Programlı hücre ölümü ve hastalıkların ilişkisi II
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
PRATİK-Grup I
Biyokimya
Laboratuvar Tanımı, Malzemelerinin Tanıtımı, Çözelti Hazırlama ve pH Ölçümü
|
Davranış Bilimleri
Farkındalık temelli terapiler
Doç. Dr. Ömer Oğuztürk
|
Türk Dili I
10:30-11:15
(Uzaktan Eğitim)
|
Biyokimya
Amino Asitler, Yapısı, Sınıflandırılması, Kimyasal Özellikleri, Peptid Bağı
Doç. Dr. Eyüp Altınöz
|
11:40
12:30
|
Biyokimya
Karbonhidratlar Yapısı, Özellikleri ve Sınıflandırılması
Doç. Dr. Eyüp Altınöz
|
PRATİK-Grup I
Biyokimya
Laboratuvar Tanımı, Laboratuvar Malzemelerinin Tanıtımı, Çözelti Hazırlama ve pH Ölçümü
|
Davranış Bilimleri
Farkındalık temelli terapiler
Doç. Dr. Ömer Oğuztürk
|
Türk Dili I
11:20-12:05
(Uzaktan Eğitim)
|
Biyokimya
Amino Asitler, Yapısı, Sınıflandırılması, Kimyasal Özellikleri, Peptid Bağı
Doç. Dr. Eyüp Altınöz
|
|
13:40
14:30
|
Biyokimya
Karbonhidratlar Yapısı, Özellikleri ve Sınıflandırılması
Doç. Dr. Eyüp Altınöz
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Rekombinant DNA teknolojileri
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Pedigri I
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
AİK I
13:00-13:45
(Uzaktan Eğitim)
|
Alan dışı seçmeli ders
Spor - Görsel sanatlar
13:50-13:45
|
14:40
15:30
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Mendel Genetiği Mendel Prensipleri
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
İnsan genom projesi
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Pedigri II
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
AİK I
13:50-14:35
(Uzaktan Eğitim)
|
Alan dışı seçmeli ders
Spor - Görsel sanatlar
14:40-15:25
|
15:40
16:30
|
Biyoistatistik
Olasılık, klasik popülasyonlar (Binomial, Poisson)
Doç. Dr. Seyit Ali Kayış
|
Proje Oturumu
Grup çalışmaları
Doç. Dr. Didem Sunay
|
Biyofizik
Moleküler biyofiziğin temel kavramları
Doç. Dr. Necla Çakmak
|
Yabancı Dil I
14:40-15:25
15:30-16:15
(Uzaktan Eğitim)
|
Serbest Çalışma
|
16:40
17:30
|
Biyoistatistik
Olasılık, klasik popülasyonlar (Binomial, Poisson)
Doç. Dr. Seyit Ali Kayış
|
Serbest Çalışma
|
Biyofizik
Moleküler biyofiziğin temel kavramları
Doç. Dr. Necla Çakmak
|
Serbest Çalışma
|
Serbest Çalışma
|
HAFTA - 3
|
28 Kasım 2016 Pazartesi
|
29 Kasım 2016 Salı
|
30 Kasım 2016 Çarşamba
|
1 Aralık 2016 Perşembe
|
2 Aralık 2016 Cuma
|
08:40
09:30
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Kalıtım kalıpları I
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Tıbbi Terminoloji
Morfoloji, Sözbilimi Prof. Dr. İbrahim KÜRTÜL
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Multifaktöriel kalıtım
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Alan içi seçmeli ders I
|
Tıbbi Terminoloji
Morfoloji, Sözbilimi Prof. Dr. İbrahim KÜRTÜL
|
09:40
10:30
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Kalıtım kalıpları II
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Tıbbi Terminoloji
Morfoloji, Sözbilimi Prof. Dr. İbrahim KÜRTÜL
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Mitokondrial kalıtım
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Alan içi seçmeli ders I
|
Histoloji - Embriyoloji
Hücre ekolojisi
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ersan
|
10:40
11:30
|
Biyokimya
Proteinlerin Sınıflandırılması, Yapısı ve Biyokimyasal Özellikleri
Yrd. Doç Dr. İsmail Haskul
|
Temel İletişim Becerileri
Temel iletişim kavramları ve iletişim türleri
Doç. Dr. Didem Sunay
|
Davranış Bilimleri
Yaşam boyu gelişim
Doç. Dr. Ömer Oğuztürk
|
Türk Dili I
10:30-11:15
(Uzaktan Eğitim)
|
Biyokimya
Enzimlerin Yapısı ve Sınıflandırılması, Koenzim ve Kofaktörler
Doç. Dr. Eyüp Altınöz
|
11:40
12:30
|
Biyokimya
Proteinlerin Sınıflandırılması, Yapısı ve Biyokimyasal Özellikleri
Yrd. Doç Dr. İsmail Haskul
|
Temel İletişim Becerileri
Etkin dinleme, empati ve iletişim engelleri
Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Beni
|
Davranış Bilimleri
Yaşam boyu gelişim
Doç. Dr. Ömer Oğuztürk
|
Türk Dili I
11:20-12:05
(Uzaktan Eğitim)
|
Biyokimya
Enzimlerin Yapısı ve Sınıflandırılması, Koenzim ve Kofaktörler
Doç. Dr. Eyüp Altınöz
|
|
13:40
14:30
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Kalıtım kalıpları III
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Histoloji - Embriyoloji
Nükleus ve hücre bölünmesi
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ersan
|
Biyofizik
Biyoenerjetik
Doç. Dr. Necla Çakmak
|
AİK I
13:00-13:45
(Uzaktan Eğitim)
|
Alan dışı seçmeli ders
Spor - Görsel sanatlar
13:50-13:45
|
14:40
15:30
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Kalıtım kalıpları IV
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Histoloji - Embriyoloji
Hücre döngüsü
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ersan
|
Biyofizik
Biyoenerjetik
Doç. Dr. Necla Çakmak
|
AİK I
13:50-14:35
(Uzaktan Eğitim)
|
Alan dışı seçmeli ders
Spor - Görsel sanatlar
14:40-15:25
|
15:40
16:30
|
Biyoistatistik
Olasılık, klasik popülasyonlar (Normal dağılım)
Doç. Dr. Seyit Ali Kayış
|
Histoloji - Embriyoloji
Hücre farklılaşması
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ersan
|
Serbest Çalışma
|
Yabancı Dil I
14:40-15:25
15:30-16:15
(Uzaktan Eğitim)
|
Serbest Çalışma
|
16:40
17:30
|
Biyoistatistik
Olasılık, klasik popülasyonlar (Normal dağılım)
Doç. Dr. Seyit Ali Kayış
|
Serbest Çalışma
|
Serbest Çalışma
|
Serbest Çalışma
|
Serbest Çalışma
|
HAFTA - 4
|
5 Aralık 2016 Pazartesi
|
6 Aralık 2016 Salı
|
7 Aralık 2016 Çarşamba
|
8 Aralık 2016 Perşembe
|
9 Aralık 2016 Cuma
|
08:40
09:30
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Tek gen hastalıkları I
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Tıbbi Terminoloji
Sentaks, Sözdizimi Prof. Dr. İbrahim KÜRTÜL
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Nükleotid tekrarı ile seyreden hastalıklar I
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Alan içi seçmeli ders I
|
PRATİK-Grup II
Biyokimya
Spektrofotometre ile Ölçüm Prensipleri
|
09:40
10:30
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Tek gen hastalıkları II
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Biyofizik
Görme biyofiziği
Doç. Dr. Necla Çakmak
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Nükleotid tekrarı ile seyreden hastalıklar II
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Alan içi seçmeli ders I
|
PRATİK-Grup II
Biyokimya
Spektrofotometre ile Ölçüm Prensipleri
|
10:40
11:30
|
Biyokimya
Enzim Kinetiği
Doç. Dr. Eyüp Altınöz
|
Biyofizik
Görme biyofiziği
Doç. Dr. Necla Çakmak
|
Davranış Bilimleri
Bilişsel davranışçı tedaviler
Doç. Dr. Ömer Oğuztürk
|
Türk Dili I
10:30-11:15
(Uzaktan Eğitim)
|
PRATİK-Grup I
Biyokimya
Spektrofotometre ile Ölçüm Prensipleri
|
11:40
12:30
|
Biyokimya
Enzim Kinetiği
Doç. Dr. Eyüp Altınöz
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Moleküler sitogenetik FISH
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Davranış Bilimleri
Bilişsel davranışçı tedaviler
Doç. Dr. Ömer Oğuztürk
|
Türk Dili I
11:20-12:05
(Uzaktan Eğitim)
|
PRATİK-Grup I
Biyokimya
Spektrofotometre ile Ölçüm Prensipleri
|
|
13:40
14:30
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Çok genli hastalıklar I
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Temel İletişim Becerileri PRATİK
Doç. Dr. Didem Sunay
Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Kromozomların yapısı I
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
AİK I
13:00-13:45
(Uzaktan Eğitim)
|
Alan dışı seçmeli ders
Spor - Görsel sanatlar
13:50-13:45
|
14:40
15:30
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Çok genli hastalıklar II
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Temel İletişim Becerileri PRATİK
Doç. Dr. Didem Sunay
Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Kromozomların yapısı II
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
AİK I
13:50-14:35
(Uzaktan Eğitim)
|
Alan dışı seçmeli ders
Spor - Görsel sanatlar
14:40-15:25
|
15:40
16:30
|
Biyoistatistik
Örnekleme Dağılımları
Doç. Dr. Seyit Ali Kayış
|
Biyokimya
Enzimlerin Regülasyonu, Allosterik Enzimler ve İzoenzimler Enzimatik Katalizinin İnhibisyonu
Doç. Dr. Eyüp Altınöz
|
Histoloji - Embriyoloji
Hücre iskeleti
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ersan
|
Yabancı Dil I
14:40-15:25
15:30-16:15
(Uzaktan Eğitim)
|
Serbest Çalışma
|
16:40
17:30
|
Biyoistatistik
Örnekleme Dağılımları
Doç. Dr. Seyit Ali Kayış
|
Biyokimya
Enzimlerin Regülasyonu, Allosterik Enzimler ve İzoenzimler Enzimatik Katalizinin İnhibisyonu
Doç. Dr. Eyüp Altınöz
|
Histoloji - Embriyoloji
Hücre bölünmesi
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ersan
|
Serbest Çalışma
|
Serbest Çalışma
|
HAFTA – 5
|
12 Aralık 2016 Pazartesi
|
13 Aralık 2016 Salı
|
14 Aralık 2016 Çarşamba
|
15 Aralık 2016 Perşembe
|
16 Aralık 2016 Cuma
|
08:40
09:30
|
Biyokimya
Makro lementler
Yrd. Doç Dr. İsmail Haskul
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Yapısal Kromozom Anomalileri
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Gen, Lokus ve genel terminoloji
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Alan içi seçmeli ders I
|
Histoloji - Embriyoloji
PRATİK
Dokuların mikroskopik inceleme için hazırlanması
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ersan
|
09:40
10:30
|
Biyokimya
Makro lementler
Yrd. Doç Dr. İsmail Haskul
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Cinsiyet Kromozom Anomalileri
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Sayısal Kromozom Anomalileri
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Alan içi seçmeli ders I
|
Histoloji - Embriyoloji
PRATİK
Dokuların mikroskopik inceleme için hazırlanması
Yrd. Doç. Yusuf Ersan
|
10:40
11:30
|
Biyofizik
İşitme biyofiziği
Doç. Dr. Necla Çakmak
|
Temel İletişim Becerileri
PRATİK
Doç. Dr. Didem Sunay
Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli
|
Davranış Bilimleri
Stres ve stresle başa çıkma yolları
Doç. Dr. Ömer Oğuztürk
|
Türk Dili I
10:30-11:15
(Uzaktan Eğitim)
|
Serbest Çalışma
|
11:40
12:30
|
Biyofizik
İşitme biyofiziği
Doç. Dr. Necla Çakmak
|
Temel İletişim Becerileri
PRATİK
Doç. Dr. Didem Sunay
Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli
|
Davranış Bilimleri
Stres ve stresle başa çıkma yolları
Doç. Dr. Ömer Oğuztürk
|
Türk Dili I
11:20-12:05
(Uzaktan Eğitim)
|
Serbest Çalışma
|
|
13:40
14:30
|
Biyoistatistik
Test dağılımları (Z, t, Khi-kare, F)
Doç. Dr. Seyit Ali Kayış
|
Proje Oturumu
Projelerin ara değerlendirmesi
|
Serbest Çalışma
|
AİK I
13:00-13:45
(Uzaktan Eğitim)
|
Alan dışı seçmeli ders
Spor - Görsel sanatlar
13:50-13:45
|
14:40
15:30
|
Biyoistatistik
Test dağılımları (Z, t, Khi-kare, F)
Doç. Dr. Seyit Ali Kayış
|
Proje Oturumu
Projelerin ara değerlendirmesi
|
Serbest Çalışma
|
AİK I
13:50-14:35
(Uzaktan Eğitim)
|
Alan dışı seçmeli ders
Spor - Görsel sanatlar
14:40-15:25
|
15:40
16:30
|
Serbest Çalışma
|
Serbest Çalışma
|
Serbest Çalışma
|
Yabancı Dil I
14:40-15:25
15:30-16:15
(Uzaktan Eğitim)
|
Serbest Çalışma
|
16:40
17:30
|
Serbest Çalışma
|
Serbest Çalışma
|
Serbest Çalışma
|
Serbest Çalışma
|
Serbest Çalışma
|
HAFTA – 6
|
19 Aralık 2016 Pazartesi
|
20 Aralık 2016 Salı
|
21 Aralık 2016 Çarşamba
|
22 Aralık 2016 Perşembe
|
23 Aralık 2016 Cuma
|
08:40
09:30
|
Biyokimya
Eser Elementler
Yrd. Doç Dr. İsmail Haskul
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Genetik geçişli model hastalıklar I
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Popülasyon Genetiği I
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Alan içi seçmeli ders I
|
Histoloji - Embriyoloji
PRATİK
Histokimya-Sitokimya
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ersan
|
09:40
10:30
|
Biyokimya
Eser Elementler
Yrd. Doç Dr. İsmail Haskul
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Genetik geçişli model hastalıklar II
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Popülasyon Genetiği II
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
Alan içi seçmeli ders I
|
Histoloji - Embriyoloji
PRATİK
Histokimya-Sitokimya
Yrd. Doç. Dr. Yusuf Ersan
|
10:40
11:30
|
Biyoistatistik
Standart hata ve parametre tahmini (populasyon ortalaması, iki populasyon ortalaması arasındaki fark)
Doç. Dr. Seyit Ali Kayış
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Genetik geçişli model hastalıklar III
Yrd. Doç. Dr. M. Kamil Turan
|
Davranış Bilimleri
Sosyal psikoloji
Doç. Dr. Ömer Oğuztürk
|
Türk Dili I
10:30-11:15
(Uzaktan Eğitim)
|
Serbest Çalışma
|
11:40
12:30
|
Biyoistatistik
Standart hata ve parametre tahmini (populasyon ortalaması, iki populasyon ortalaması arasındaki fark)
Doç. Dr. Seyit Ali Kayış
|
Tıbbi Terminoloji
Semantik, Anlam Bilimi
Prof. Dr. İbrahim KÜRTÜL
|
Davranış Bilimleri
Sosyal psikoloji
Doç. Dr. Ömer Oğuztürk
|
Türk Dili I
11:20-12:05
(Uzaktan Eğitim)
|
Serbest Çalışma
|
|
13:40
14:30
|
Serbest Çalışma
|
Temel İletişim Becerileri
PRATİK Sınavı
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Genetik Hastalıkların Biyokimyasal Temeli
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
AİK I
13:00-13:45
(Uzaktan Eğitim)
|
Alan dışı seçmeli ders
Spor - Görsel sanatlar
13:50-13:45
|
14:40
15:30
|
Serbest Çalışma
|
Temel İletişim Becerileri
PRATİK Sınavı
|
Tıbbi Biyoloji ve Genetik
Moleküler ve translasyonel biyotıp Temeli
Yrd. Doç. Dr. Emre Taşkın
|
AİK I
13:50-14:35
(Uzaktan Eğitim)
|
Alan dışı seçmeli ders
Spor - Görsel sanatlar
14:40-15:25
|
15:40
16:30
|
Serbest Çalışma
|
Temel İletişim Becerileri
PRATİK
Film gösterisi: The Doctor
|
Serbest Çalışma
|
Yabancı Dil I
14:40-15:25
15:30-16:15
(Uzaktan Eğitim)
|
Serbest Çalışma
|
16:40
17:30
|
Serbest Çalışma
|
Temel İletişim Becerileri
PRATİK
Film gösterisi: The Doctor
|
Serbest Çalışma
|
Türk Dili I, AİK I ve Yabancı Dil I derslerinin I. yarıyıl sonu
|
Serbest Çalışma
|
HAFTA – 7
|
26 Aralık 2016 Pazartesi
|
27 Aralık 2016 Salı
|
28 Aralık 2016 Çarşamba
|
29 Aralık 2016 Perşembe
|
30 Aralık 2016 Cuma
|
08:40
09:30
|
PRATİK SINAV
Histoloji - Embriyoloji
|
PRATİK SINAV
Temel iletişim becerileri
|
Serbest Çalışma
|
Serbest çalışma
|
TEORİK SINAV
|
09:40
10:30
|
Serbest Çalışma
|
Serbest çalışma
|
10:40
11:30
|
Serbest Çalışma
|
Serbest çalışma
|
11:40
12:30
|
Serbest Çalışma
|
Serbest çalışma
|
|
13:40
14:30
|
|
Serbest Çalışma
|
Serbest Çalışma
|
Serbest çalışma
|
|
14:40
15:30
|
|
Serbest Çalışma
|
Serbest Çalışma
|
Serbest çalışma
|
|
15:40
16:30
|
|
Serbest Çalışma
|
Serbest Çalışma
|
Serbest çalışma
|
|
16:40
17:30
|
|
Serbest Çalışma
|
Serbest Çalışma
|
Serbest çalışma
|
|
Dostları ilə paylaş: |
|
|